У магазинах Кривого Рогу виявлено продукцію з окупованих українських територій

Криворізькі учасники російсько-української війни виявили докази того, що у мережі магазинів одягу «Gloria Jeans» у Кривому Розі продають контробандні товари, виготовлені у Луганську.


 
2-го грудня активісти «Самооборони Кривбасу», асоціації учасників АТО, громадської організації «Січ КР» та представники політичної партії ВО «Свобода» виявили в мережі магазинів «Gloria Jeans» реалізацію товарів, вироблених в окупованому Луганську. Про це зазначено в документах і актах магазину, які знаходяться у загальному доступі на дошці для документів. Проте цього факту, який суперечить рішенню РНБО, на цінниках товарів не зазначено.


Відповідаючи на запитання ветеранів нинішньої війни з Росією, адміністратори і продавці заперечували факт збуту продукції з окупованих територій. Після виявлення цього факту в документах працівники торговельного закладу спробували зачинити магазин, аби активісти не могли вийти зі знайденими доказами.


У результаті, не бажаючи чинити хуліганські дії, активісти викликали поліцію та представників СБУ й написали відповідні заяви. Представники правоохоронних органів взяли копії виявлених документів для вивчення і вчинення подальших дій. Як стало відомо, не так давно зазначену торговельну кампанію вже відвідували з обшуками правоохоронні органи, проте чи триває якесь розслідування з цього приводу, активістам наразі не відомо. Отже, вони налаштовані все ж таки дочекатися висновків і відповідних дій правоохоронних органів та СБУ.


Дмитро Білоненко


Фото автора

 

Теги: КривийРіг GloriaJeans товари Луганськ реалізація

шаблоны для dle 11.2
Додати коментар