Останнє попередження іноземному керівництву «АрселорМіттал» від рішучих криворіжців

2-го грудня криворізькі активісти «Самооборони Кривбасу», «Січ КР», козацтва «Інгульська Паланка» та Асоціація ветеранів АТО провели попереджувальну акцію біля житлового комплексу для іноземних працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» у селі Кудашівка. Вимоги залишаються незмінними – зменшення викидів шкідливих речовин у повітря та стандартизація виробництва згідно з Європейськими нормами, що має значно зменшити шкідливі викиди від металургійного виробництва.

 
Варто нагадати, що таким складом активісти вже приїздили до житлового комплексу іноземців. Тоді криворіжці палили біля будівлі шини. В результаті тієї акції були відкриті проти активістів кримінальні провадження. Однак, не зважаючи на це, протестувальники знову вирішили нагадати іноземному керівництву комбінату про свої вимоги.


Близько 18-ї години учасники заходу почали з’їжджатися власним транспортом на заплановану акцію неподалік будинку іноземних працівників. Вишикувавшись у стрій, учасники заспівали державний славень, після чого через увімкнені  гучномовці озвучили вимоги до керівництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Слід зазначити, що звернення озвучувалося двома мовами – українською та англійською.
У зверненні об’єднаних організацій зазначалося, що якщо не будуть виконані їхні вимоги, то вони як представники народу будуть змушені застосувати акції прямої дії.

Дмитро Білоненко

фото автора

Теги: КривийРіг активісти АрселорМіттал керівництво попередженняшаблоны для dle 11.2
Гость Juistinfex
Народ у кого старый комп или ноут есть отличный способ при помощи небольшого патча можно играть в любые современные игры с высокими настройками даже на самых слабых ПК. (Через сервис PLAYKEY) Патч для бесплатного пользования сервисом скачивайте здесь. Видео по установке и настройке патча смотрите тут.

  • Подобається
  • 0
Додати коментар