Публічне катування літньої людини холодом продовжується

Суд відмовив 83-річному мешканцю Лозуватки В.С. Ключку, який вже 50 днів зимує без тепла, в задоволенні однієї з вимог його позову щодо відновлення незаконно припиненого газопостачання.

В.С. Ключко біля відрізаної газової труби

«Банду геть!» – пам’ятаєте одне з основних гасел минулого Майдану? Після оголошення ухвали Криворізького районного суду Дніпропетровської області під головуванням судді Л.В. Березюк щодо відмови 83-річному мешканцю Лозуватки В.С. Ключку в задоволенні однієї з вимог його позову до АТ «Криворіжгаз» та ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» відносно негайного відновлення незаконно припиненого газопостачання, хочеться знову вигукнути те ж саме. Адже минає 50-й день, як після припинення газопостачання ця літня людина з багатьма хронічними хворобами у зимовий період, коли стовпчик термометра опускається до -20, залишилась у своїй оселі без опалення!

Підготовче засідання суду

Здавалося, компромісне рішення, ухвалене на підготовчому судовому засіданні щодо першочергового окремого розгляду цієї вимоги та її задоволення мало би влаштувати усі сторони. (У заяві позивача висунуто цілу низку вимог до постачальника газу ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» та оператора газорозподільної системи АТ «Криворіжгаз»). З одного боку, було б відновлене тепло в оселі хворої літньої людини і поки тривав би судовий розгляд інших позовних вимог заявника, пов’язаних з газопостачанням та розрахунками за спожитий газ, а це досить тривала процедура, бодай частково було б знято напругу, пов’язану з цією ганебною ситуацією. Адже резонанс від публічного катування літньої людини холодом вийшов далеко за межі Лозуватки і Криворіжжя загалом, сягнувши через Інтернет мережі навіть країн Європи, Америки та Канади. З іншого боку, відповідачі, а зрештою й суд продемонстрували би своє гуманне ставлення до людини, яка страждає внаслідок непорозуміння чи то навмисних злочинних дій, що й має з’ясувати суд в ході подальшого судового розгляду. Але сталося те, що сталося.

Ухвала Криворізького районного суду від 18.02.2021 р.
 
«Під час фашистської окупації німецький лікар врятував мене від смерті, а от свої фашисти тепер добивають», – сумно зазначив Володимир Семенович Ключко, дізнавшись про ухвалу суду, оскільки ні на судовому засіданні, яке відбулося 17.02.2021, ні на оголошенні ухвали суду 18.02.2021 особисто бути не зміг внаслідок загострення хронічної хвороби нирок і високого артеріального тиску.

Прокоментувати дану ухвалу суду відразу після її оголошення ми попросили Інну Іванченко, яка представляє в суді інтереси заявника В.С. Ключка. (Див. відео).

Ухвалу суду коментує також Олександр Корнік – громадський активіст, який займається правозахистом саме в сфері газопостачання.

Ось так виглядає судове рішення в світлі не врахованих судом обставин, які й призвели до того, що літня людина приречена й надалі зимувати в холодній оселі. Символічно, що цю ганебну судову ухвалу було оголошено 18 лютого – саме в річницю трагічних подій на Майдані, головними вимогами якого були: деолігархізація, демонополізація і зміна системи влади, а не облич у владі. На жаль, не здійснивши проголошеного, пожинаємо наслідки.

Підготував Володимир Стецюк

Фото й відео автора

Теги: В.С.Ключко газопостачання припинення позов суд відмова холод катуванняшаблоны для dle 11.2
Додати коментар