«Патріоти, голосуємо!»

То до яких патріотів звертався спікер українського парламенту Андрій Парубій, закликаючи проголосувати за президентські законопроекти щодо особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей і їх реінтеграції? 

 Фото: EPA/UPG

Скандальне голосування у Верховній Раді #6жовтня:
хто ж дав "золоті голоси" за пропозиції президента.


• Законопроект 7164 • (Проект Закону про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областейвідомий як закон про особливий статус Донбасу)


"За" - 229 (БПП, НФ, Воля народу, Опоблок, Відродження).
"Проти" - 57 (Батьківщина, Самопоміч, Радикальна).
"Утрималися" - 7
"Не голосували" - 44

!!! Були ті, хто НЕ голосував "ПРОТИ" як фракція.

"ЗА" дали голоси: Веселова (Самопоміч), Вітко (Радикальна)

А ось і позафракційні, які підтримали президента: Безбах, Геращенко, Гопко, Єднак, Міщенко, Парубій, Герега, Голуб, Денисенко, Розенблат.

!!! Були й ті, хто НЕ голосував "ЗА" як фракція.

"Проти" голосували:

з БПП - Антонищак, Заліщук, Лещенко, Наєм, Новак
з НФ - Гузь, Дейдей
з Опоблоку - брати Добкіни

Позафракційні, які НЕ підтримали президента, - Балога, Батенко, Дерев`янко, Матківський, Мусій, Дубінін, Мельничук, Петренко, Сироїд, Чумак.

!!! Важливо: екс-регіонали голосували "ЗА".

Висновок по 7164: так звана "коаліція" досягла позитивного рішення за рахунок двох депутатів, які голосували не як фракція (Веселову вже виключили з фракції "Самопоміч") та позафракційних.

• Законопроект 7163 • (Проект Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях – так званий «реінтеграційний») 

 
 
"за" - 233 (БПП, НФ, Воля народу, Радикальна)
"проти" - 32 (Батьківщина, Самопоміч, Відродження, Опоблок)
"утримались" - 7
"не голосували" - 63

При цьому: 

з БПП "утримались" - Наєм, Лещенко, Заліщук
з "Радикальної" - Корчинська голосувала "проти"

!!! Важливо: екс-регіонали голосували "ПРОТИ"

Висновок по 7163: так звана "коаліція" досягла позитивного рішення за рахунок 17 голосів з фракції "Радикальна партія Ляшка" та 19 голосів від позафракційних (Геращенко, Гопко, Єднак, Костанкевич, Купрій, Матківський, Парубій, Пташник, Шевченко, Батенко, Береза, Герега, Голуб, Денисенко, Дідич, Дубінін, Розенблат, Чумак, Шевченко).

#рада8 #голосування

Джерело:

Дмитро Шевченко – пост на сторінці в Facebook
https://www.facebook.com/groups/infoakcent/?multi_permalinks=1917324305197402%2C1917260088537157&notif_id=1507353025543162&notif_t=group_activityшаблоны для dle 11.2
Додати коментар