Козак Ріг і Золота Баба запрошують у легенду

Поговорити про рідне місто мовою легенд запрошує криворізький готель «Братислава», в якому почне працювати оновлений ресторан під міфічною назвою «Золота баба».


1 вересня з 10-00 до 23-00 на гостей чекатимуть смачні українські страви і напої, а також безкоштовний козацький диво-куліш. Дітям у День знань запропонують святкове меню: морозиво, млинцеві трубочки з начинкою та інші смаколики.

У цьому ресторані завжди готували смачно, а тепер взагалі вирішили віддати перевагу українській національній кухні, яка не потребує реклами.

Окрім того, тепер у відвідувачів є унікальна можливість поринути у дивовижний світ криворізьких легенд і навіть побачити на власні очі козака Рога і славнозвісну Золоту Бабу... Герої поки-що готуються до відкриття у творчій майстерні, але 1 вересня зустрічатимуть гостей у залі ресторану. І це буде дивовижна зустріч! І прекрасна фотозона для любителів селфі!


Тож доторкніться до дива! Прийдіть у легенду і загадайте бажання. А щоб воно неодмінно збулося, треба буде обов’язково прив’язати до гілля чарівного золотого дерева стрічку та сфотографуватися з легендарними козаком Рогом і Золотою Бабою. І тоді вони стануть вашими добрими помічниками у житті.

Завітайте у криворізьку легенду – не пошкодуєте!
 
Інеса Доленник
 
Адреса готелю «Братислава»:  м. Кривий Ріг, м-н Всебратське-2. 
Контакти: 27-74-78; 096-455-96-32.
 
#КривийРіг #Братислава #готель #ресторан #ЗолотаБаба #КозакРіг #відкриттяшаблоны для dle 11.2
Додати коментар