В очікуванні новорічних подарунків з «казкового капелюха»

Після скандалу навколо капелюха, якого замість традиційної Віфлеємської зірки причепили на встановлену в Києві на Софіївській площі головну ялинку країни, його нарешті вирішили прибрати. Про це повідомив українському виданню «Сьогодні» Ігор Добруцький – очільник організації Folk Ukraine, яка влаштовує цьогоріч новорічне свято в столиці України.


За словами Ігоря Добруцького, «казкового капелюха» мають зняти з новорічної ялинки в переддень свята Святого Миколая. Отже на Миколая країні слід, напевно, очікувати і традиційних подарунків. Чи, бува, не від народних обранців, які зазвичай ухвалюють бюджет країни саме «під ялинку»?

Судячи з того, що тематика цього новорічного свята, як розповів очільник Folk Ukraine, пояснюючи появу «казкового капелюха» на ялинці, – «казковий ліс», кабмінівські й парламентські лісники-казкарі готують, очевидно, і казкові подарунки, які будуть радувати українців упродовж наступного року. Не даремно ж кажуть: «чим далі в ліс, тим більше дров». І роль «казкового капелюха» в цій історії, напевно, є ключовою, бо, як відомо від наших північних сусідів, якраз «всьо дєло в шляпє».

Володимир Стецюк

Фото з відкритих джерел

Теги: капелюх ялинка скандал бюджет подарункишаблоны для dle 11.2
Додати коментар