Шануймо наших захисників

Напередодні Дня захисника України першому добровольцеві Лозуватки, героїчному десантнику легендарної 25-ки Віктору Стрибайлу виповнилося 56. (Фото + відео)

 
Привітати з днем народження учасника російсько-української війни, який разом із сином Сашком наприкінці березня 2014 року пішов у перших лавах добровольців захищати Україну й протягом двох років воював з російськими загарбниками та їхніми найманцями на Савур-могилі, в Шахтарську, Дебальцевому, Зайцевому та в інших гарячих точках Донбасу, прийшли бойові побратими і друзі-односельці.Віктор Стрибайло з дружиною Тетяною, якій випала зовсім нелегка доля
чекати одночасно з війни і чоловіка, і сина. Схиляємо голову в пошані


Пам’ятну медаль «Слава Україні», випущену Монетним двором «Княжий» з нагоди 30-річчя Незалежності України, вручив героїчному десантнику-односельцю екс-голова ветеранської організації Лозуватки Володимир Семенович Ключко. Вручення цієї ювілейної відзнаки, доступної сьогодні кожному українцю, саме напередодні Дня захисника України і саме добровольцю, який захищав її незалежність і територіальну цілісність, набуває особливої ваги і змісту. Шануймо наших захисників. Героям Слава!

Володимир Стецюк

Теги: Лозуватка День_захисника_України Віктор_Стрибайло56 Ключко медальшаблоны для dle 11.2
Додати коментар