Пішов з життя, врятувавши інше

Його не стало якраз напередодні Дня рятівника. За іронією долі рятувальник на воді турбази УВП УТОС Сергій Литвиненко пішов з життя саме в переддень професійного свята. Того, хто кілька місяців тому врятував на воді мале дитинча, отримавши при цьому травму коліна, наша недореформована медицина врятувати, на жаль, не змогла.

С.В. Литвиненко на робочому місті рятувальника

Як не прикро, але чиєсь недбальство дуже часто породжує цілий клубок проблем, розплутати який буває дуже складно, а то й просто неможливо, бо така ланцюгова реакція неминуче викликає збій усієї системи, перевантаженої безліччю найрізноманітніших застарілих проблем. Судячи з усього, такий збій системи наразі відчуваємо ми всі.

Небезпечний випадок, який стався на базі відпочинку Криворізького УВП УТОС в Мар’янівці, коли недбайлива мати залишила поза увагою своє дитинча й маленька крихітка шубовснула в воду з понтона, завдяки миттєвій реакції рятувальника начебто завершився благополучно. Дитинку вдалося врятувати. Щоправда, стрибаючи поспіхом у воду за дитиною, Сергій Литвиненко добряче забив коліно об кесон понтона, але хто звертає відразу увагу на такі дрібниці?

Наслідки від отриманої травми дали про себе знати лише за кілька днів. Зрештою довелося звертатися до лікарів. У третій міській лікарні його лікували впродовж двох місяців. У зв’язку з ускладненнями, викликаними запаленням і гнійними процесами в коліні, довелось перенести кілька операцій.

І от нарешті виписали з лікарні. Але наступного дня довелося викликати швидку. З рота пішла кров. Хворого довго возили по лікарнях, бо ніде не хотіли його приймати, поки не прилаштували в сьомій міській лікарні – аж на Даманському, хоча пацієнт мешкає на зовсім протилежному кінці міста.

За словами рідних, протягом трьох днів Сергій Володимирович взагалі не отримував будь-якої медичної допомоги. Лікарі ніяк не могли визначитись з діагнозом. І це після двох попередніх місяців лікування! А тим часом хворий вже перебував у непритомному стані. Зрештою його перевели до шістнадцятої міської лікарні, що на 44-му кварталі, де йому таки поставили діагноз, виявивши цілий букет хвороб. І насамкінець – реанімація.

Останнє повідомлення від рідних було таке: самостійно дихати Сергій Володимирович вже не може і йому підключили апарат штучного дихання. Лікарі порадили готуватися до найгіршого. А ввечері 16 вересня його серце битися перестало.

Всупереч попередньо виставленому діагнозу, причиною смерті лікарі назвали коронавірус…

Ось така сумна історія останніх місяців життя простого криворізького трударя Сергія Володимировича Литвиненка, який значну частину свого життя пропрацював машиністом екскаватора на кар’єрі рудника ПГЗКа, а вийшовши на заслужену пенсію, продовжував працювати – спочатку рятувальником, потім директором бази відпочинку Криворізького УВП УТОС і завершив свій трудових шлях знову рятувальником. І не просто рятувальником, а таким, що дійсно рятує.

А ось його самого врятувати, на жаль, не змогли. Без чоловіка залишилася дружина, без батька – донька, без діда – двоє внуків. А третьої, внучки, появи якої очікують в родині, дід не дочекався. Але він пішов з життя, виконавши обов’язок і чоловіка, і батька, і діда, та ще й врятувавши інше життя – маленької дитини. І саме за цей вчинок, як зазначив його давній товариш, йому там воздасться.
Мир душі твоїй, відчайдушний рятівник і невтомний трудівник, світла пам’ять і вдячність нащадків.

Володимир Стецюк

Фото автора

Теги: С.В.Литвиненко рятувальник випадок недбальство травма лікування реанімація коронавірусшаблоны для dle 11.2
Гость LewisNuh
Обратите внимание, что если у вас есть финансовые трудности, вы всегда можете временне исправить их. Для этого есть несколько вариантов займов. Вот один из них деньги в долг на полгода Посмотрите какой ещё я интересный сайт нашел - новости боев без правил Даже если говорить об этом коротко. Мир бокса таков. Впрочем как и весь спорт.Для тренеров, спортсменов и просто любителей сустанон 250 купить Что можете сказать по этому поводу?Что же касается дверей, то тут есть большой выборе. можно подобрать себе дверь и на заказать и с установкой. Обратите внимание на двери от металлические двери входные в квартиру москва купить или здесь тоже можно купить хорошую дверь входные двери купить в москве Воздушные шарики на праздник детям, купить тут гелиевые шарики

  • Подобається
  • 0
Гость Darrellabafe
Шарики воздушные для праздника всем полезно приобрести. Поэтому рекомендую вам интернет-магазин купи-шары.рф, ссылка здесь гелевые шары с доставкой москва подойдет для всех, и детей и взрослых. Наверно это лучшее решение в такой кризисный год. --- http://seksi-new.ru/user/KevinVeria/ ---- http://d90432w9.beget.tech/user/Eduardofah/ --- http://im-688.4host.kz/user/Michealdrove/ --- А мне эта программа для активации windows 7 помогла активатор windows 7 далее перезагрузи windows 7 и активация установится. Второй сайт, который так же выдает бесплатные активаторы для всех можно найти тут активатор windows 7и нет проблем. Windows 7 максимальная заработает как надо. Ну а здесь выбор конечно больше активатор windows 7 такого рода активаторы всегда нужны народу.

  • Подобається
  • 0
Додати коментар