Репом по карантину! Сильну націю кличуть на спортивний майдан

Новий драйвовий трек «Антикарантин» від Володимира Стецюка (VOL'DEMARа) – фітнес тренера, спортивного блогера, музиканта і шоумена.


«До біса карантин! Виповзайте із хатин!» – звертається в пісні спортсмен і музикант до своєї сильної нації, закликаючи її вийти на спортивний майдан, щоби знявши маски, завдати Коронавірусу нищівної поразки. І для цього він пропонує свій «секрет, як зміцнити імунітет».

Володимир (VOL'DEMAR) Стецюк - Реп про "АНТИКАРАНТИН"
 

Трек «Антикарантин» створений автором на основі семплу славнозвісної пісні гурту Survivor – «Eye Of The Tiger». Запис зроблено на студії Phrankroc rec. Текст, виконання та аранжування – Володимир Стецюк (VOL'DEMAR), бас-гітара – Alexey Razumey.


Володимир Стецюк (VOL'DEMAR) – український автор, аранжувальник та виконавець пісень у стилі соул, ритм-н-блюз, хіп-хоп, реп-кор та хард кор реп, тренер з фітнесу, функціонального та силового тренінгу, спортивний блогер, шоумен. Народився в Кривому Розі. Наразі працює в Києві у фітнес мережі hiitworks.

Дуже цікава творча особистість, адже поєднує два зовсім різні види діяльності  – спорт і музику. З раннього дитинства талановитий хлопець почав займатися баскетболом, стрітворкаутом, слухав хіп-хоп і навчався у музичній школі грати на фортепіано. У 12 років уперше вийшов на хіп-хоп сцену, а в 13-ть записав свій власний трек на студії. У 17 років почав займатися пауерліфтингом, а також записувати власні пісні для свого першого авторського альбому.


Першим вагомим здобутком молодого музиканта стало завоювання у 2010 році призу глядацьких симпатій у складі реп гурту ФіТ на конкурсі «Свіжа кров», який проходив на каналі М1. Феєричний виступ на галаконцерті у фіналі конкурсу та участь у зйомках професійного конкурсного кліпу – були неабияким стимулом для продовження творчих пошуків. Згодом спортсмен-музикант захоплюється музикою у стилі Soul та Rhytm-n-Blues, яка значно вплинула на його подальшу творчість.


 Перший авторський альбом створювався достатньо довго – протягом 5-ти років, адже це були доволі складні студентські роки навчання в інституті фізкультури, яке до того ж доводилось поєднувати з постійними тренуваннями в залі важкої атлетики і виступами на різноманітних змаганнях. Тож випустити сольний альбом вдалося лише у 2011-му році, коли автор-виконавець став працювати за набутим спортивним фахом – тренером у Криворізькому фітнесклубі. На той час хлопець вже встиг стати Майстром Спорту Міжнародного Класу з Пауерліфтингу, чемпіоном та рекордсменом України у становій тязі.


Альбом VOL'DEMARа (саме під таким сценічним ім’ям хлопець став з’являтися на публіку ще з юнацьких років) вийшов під назвою «Секретна зброя», однойменна пісня з якого стала візитівкою артиста. Саме на трек «Секретна Зброя» був знятий і перший професійний відеокліп (кліпмейкер Роман Веркулич), який зібрав на ELLO тисячі переглядів та чимало критики.

Не менш інтригуючою стала композиція VOL'DEMARа «Історії Кохання», записана з репером з Нігерії J.Scoope, який наразі мешкає в Україні. Композиція просто підривала літні майданчики Кривого Рогу.

З 2012 року тренер-музикант змінює напрям у музиці й повністю переходить на мелодійний спів, створюючи романтичні пісні у стилі соул та ритм-н-блюз і спрямовуючи усі свої зусилля та кошти на записи нових інструменталів, які на 60% складалися з живої музики.

У 2013-му був знятий кліп на першу пісню від VOL'DEMARа у стилі Соул «Кохання Океан». Ця перша спроба зробити україномовний блюз стала для нього чудовою нагодою проявити у новій якості свої композиторські та вокальні здібності. До 2015-го року ним було записано ще 5 чудових композицій у тому ж напрямі: «Ти Не Моя», «Only For You», «Натяк» та «Пелюстки Вогняних Троянд».


Однак після не надто успішного виступу на конкурсі «Хіт Конвеєр» на М2 у 2016 році з піснею «Ти Не Моя», яка потрапила лише у півфінал, автор-виконавець вирішив взяти відпустку в музиці й зосередився виключно на тренерській кар’єрі.

Та все ж творче співіснування спорту і музики в одній особі зрештою не могло не проявитися у новій якості. У 2019 році спортсмен і музикант створює на YouTube свій фітнес канал «Сильна Нація з Володимиром Стецюком», у якому він і намагається звести в одне ціле силовий тренінг та хіп-хоп, – тобто спорт і музику. Завдяки такому творчому поєднанню автор даного проєкту отримав чудову нагоду виступити в ролі співаючого тренера, пропагуючи здоровий спосіб життя, силовий тренінг, і навіть висміювати карантинні забобони, які заважають наразі вільно займатися спортом, вільно дихати і співати.


Тож на каналі «Сильна Нація з Володимиром Стецюком» можна не лише познайомитися з актуальними методиками з силового тренінгу, а й почути у виконанні спортсмена-музиканта драйвові спортивні пісні у стилі old school hip-hop, hardcore, rapcore та переглянути цікаві й корисні відео на цю ж спортивну тематику. Візитівкою каналу є відеокліп, знятий на пісню «Сильна Нація», який на даний момент має найбільшу кількість переглядів! Наразі автор готує свій новий альбом «Спортивні Канікули», до якого мають увійти усі пісні з його спортивно-музичного каналу!

Теги: Стецюк_VOL'DEMAR трек Антикарантин музика М1 М2 спорт Сильна_націяшаблоны для dle 11.2
Додати коментар