ЗА «КРИМСЬКУ СВІТЛИЦЮ» В КРИМУ!

Українське видання в Криму знову посилає SOS. КРИМСЬКА СВІТЛИЦЯ #25 за 19.06.2020

Нещодавно у Києві було представлено заснований на архівних матеріалах проект «Крим – це Україна». Як не парадоксально, але на тій церемонії про долю чи не найголовнішого інформаційного «архівного матеріалу» Українського Криму – безцінного – понад чвертьстолітнього архіву газети «Кримська світлиця», який намагається врятувати в окупації купка ентузіастів, навіть не йшлося. Хоча в команду проекту, за повідомленням Укрінформу, входить, зокрема, головний редактор газети… "Кримська світлиця" (?!) пан Щекун.

Що то за «Кримська світлиця» у Києві, у якої немає навіть власного сайту, як Щекун став її редактором, розігнавши перед тим кримську редакцію газети, – читачі справжньої непоборної «Світлиці» в Криму знають з її ресурсу - http://www.svitlytsia.crimea.ua (читайте, зокрема:
http://www.svitlytsia.crimea.ua/index.php…). До цих пір, впродовж усіх років окупації півострова, категорично відмовившись від дезертирського, так званого «переведення» газети до Києва, невеличкий колектив ентузіастів-світличан продовжує на волонтерських умовах підтримувати життя сайту, аби читачі в Криму, Україні і всьому світі мали доступ до багаторічного архіву газети. Окрім того, робиться все можливе, щоб врятувати – оцифрувати решту друкованих газетних «Світличних» підшивок, які є своєрідним літописом Українського Криму, свідком непростих соціально-політичних рухів у цьому неспокійному регіоні держави.Ми вже не раз зверталися по допомогу до наших читачів, щоб продовжити життя кримського українського «Світличного» газетного сайту – http://www.svitlytsia.crimea.ua. І ось знову наближається «момент істини» – потрібно сплатити за хостинг та доменне ім'я, оновити програмне забезпечення, хоча б косметично модернізувати сайт. Просимо – хто скільки зможе – перерахувати кошти на картку «Приватбанку» 5457 0822 8185 0151 на ім'я Владзімірського Миколи Івановича, адміністратора сайту.

І ще про одне. На жаль, з Криму не видно, чи діють в Україні якісь грантові програми, які підтримали б оцифрування архіву «Кримської світлиці». Якщо читачам відомо, де й від кого можна було б отримати таку підтримку, підкажіть, будь ласка! (Ел. пошта «КС» – kr_svit@meta.ua)


З повагою – Кримські світличани
http://svitlytsia.crimea.ua/index.php


Теги: Крим Світлиця газета сайт архів оцифрування допомогашаблоны для dle 11.2
Grahamthilt
застройщик березовец дмитров --- Мы на этом не закончили --- входные двери в квартиру с шумоизоляцией --- Подробнее о товаре смотрите на сайте --- Чемодан из полипропилена --- Как сказать... --- шары леди баг --- Просмотрите этот материал --- входная дверь купить в москве недорого

  • Подобається
  • 0
Додати коментар