Коронавірусний зе-реванш – майданівок на «обсервацію»?

Полювання на майданівців під час епідемії коронавірусу – це «круто». Особливо, коли це стосується жінок. 
 
10 квітня слідчі ДБР провели обшук у помешканні колишньої майданівки, відомої журналістки-розслідувачки, екс народної депутатки Тетяни Чорновол, якій висунуто підозру за цілою низкою кримінальних статей.

За словами Тетяни Чорновол, вона отримала повідомлення про підозру за 8 статтями, половина з яких передбачає покарання від 5 до 15 років. Одне з головних звинувачень, висунутих проти неї, підпал офісу Партії регіонів під час трагічних подій на Майдані 18 лютого 2014 року, коли почалися розстріли майданівців силовиками. Такі дії з боку слідчих ДБР жінка-політик вважає політичними репресіями реваншистської влади проти неї, як проти активістки Майдану.

Тетяна Чорновол спілкується з журналістами після обшуку в її помешканні
Фото: pravda.com.ua/ 

І справді, чим викликана така поведінка правоохоронців, які вже понад п’ять років зволікають з розслідуванням злочинів на Майдані, і раптом під час епідемії коронавірусу зовсім несподівані слідчі дії проти однієї з найбільш активних учасниць Майдану. Треба думати, що відносно силовиків, винних у розстрілах майданівців, у слідчих ДБР запитань вже немає. А тому саме під час епідемії їм треба показово наїхати на активістку Майдану і в порушення умов карантину здійснити справжнє нашестя на помешкання жінки, матері двох дітей, удови добровольця. Це ж так переконливо в очах суспільства, яке вже давно чекає рішучих дій від правоохоронців у розслідуванні злочинів, вчинених проти нього.

Судячи з усього, головний корінь зла олігархічний зе-режим вбачає саме в жінках з майданівського табору, адже після порушених раніше кримінальних справ проти майданівок і волонтерок Софії Федини та Марусі Звіробій слідчі ДБР узялися й за активістку Майдану Тетяну Чорновол. Тож якій з учасниць Революції Гідності слід очікувати наступного візиту слідчих ДБР під час карантину?

Цікаво, а що думають з цього приводу майданівці-чоловіки. Напевно, не про те, що під час епідемії зе-реваншисти відмовляться від спокуси відправити на «обсервацію» усіх майданівців, а можливо обмежаться репресіями виключно проти майданівок – так би мовити, заради гендерної рівноваги, чого так наполегливо домагається супер демократичний Захід.

Володимир Стецюк


Теги: Епідемія ДБР Майдан Чорновол обшук підозра підпал офісПРшаблоны для dle 11.2
Додати коментар