Війти
Закрити

В інформаційному просторі починає діяти «Український час»

Відео / Блоги

«Український час» – це україномовний сайт, покликаний стати важливим для українців інформаційним майданчиком, що відповідає основним критеріям: мова – українська; світогляд – український; проблематика – українська; погляд – український; позиція – українська; потреби – українські; перспективи – українські.


 

Отже, час жити українським життям! Час мислити, говорити й діяти по-українськи! 
Живи з «Українським часом» і за «Українським часом»! 

Польська шокова терапія і постійний український шок

Статті / Суспільство

Кажуть, що Україна відстала від Польщі в соціально-економічному розвитку років на 40-50. Напевно щодо розвитку обох країн можна застосувати й громадсько-політичний вимір, адже саме громадсько-політичні процеси зазвичай передують соціально-економічним, створюючи для них відповідні передумови. 

 
 
 

«Вимкни брехню!»

Судження / Суспільство

Окремі олігархічні укрзмі, а точніше – проросійські укрзмії, з наближенням чергових виборів, здається, налаштовані перевершити у брехливості та маніпуляціях навіть своїх шефів з російської отруйної мега корпорації «путін-пропаганда». І все це, звісно, під прикриттям свободи слова!


 

У країні, яка чомусь іще зветься Україною

Блоги / Володимир Стецюк

9 листопада День украї́нської писе́мності та мо́ви

У країні,
         яка чомусь іще
                   зветься Україною,
все українське – давно не формат.
Тут спілкуються не українською
і вживають здебільшого «русскій мат».

 

Хай живе «Червона Синька»?

Новини / Новина дня

Після жовтневого більшовицького перевороту, коли по колишній Російській імперії та її околицях прокотилися хвилі червоного терору й усі її піддані добряче вмилися кров'ю, настала епоха червоного свавілля в усьому – навіть у назвах.


 

Про що співають осінньої пори провладні солов'ї

Статті / Суспільство

З архіву Української революції

Слухаючи провладних солов'їв вітчизняної політології, які ще до офіційного оголошення результатів позачергових парламентських перегонів взялися дружно оспівувати перемогу проєвропейських демократичних сил, формально нібито й немає особливих підстав цей факт заперечувати, але відчуття глибокого внутрішнього дискомфорту, яке виникає при цьому, чомусь підштовхує поставити в кінці цих післявиборчих рулад великий знак запитання.

 

Поляки та українці разом – в імʼя солідарності задля майбутнього!

Новина дня / Суспільство / Світ

До 100-ліття польсько-української війни 1918 р.

1 листопада 2018 року минає 100 років від початку польсько-української війни. Війни, яку вели спершу за Львів, а потім за Галичину.


 

Відійшла у вічність Ніна Борисівна Пісна

Український час / Український клуб

31 жовтня провели в останню путь Ніну Борисівну Пісну - колишнього директора Криворізького історико-краєзнавчого музею. Віддавши багато років музейній справі, Ніна Борисівна відкрила чимало важливих сторінок історії нашого краю. Зокрема її розвідка про голодомор на Криворіжжі, написана на початку 90-х на архівних матеріалах і спогадах очевидців, стала першою у нашому краї фаховою публікацією на цю болючу тему. Вшануймо пам'ять цієї світлої людини. Щире співчуття рідним і близьким. Вічна пам'ять і мир душі покійної.

 

Загадковий ритуал на площі Визволення

Новини / Новина дня / Суспільство

Їх привезли великим автобусом під охороною поліції. Під охороною вони виходили з автобуса і прямували до скверу з меморіалом «Танкістам-визволителям». На вході їх зустрічала якась офіційна жіночка, вручала кожному гвоздику і вони йшли один за одним до меморіалу, де лунала пафосна радянська музика, щоби покласти ці квіти до постаменту.

 
В майбутнє В минуле

Навігація