Війти
Закрити

В інформаційному просторі починає діяти «Український час»

Відео / Блоги

«Український час» – це україномовний сайт, покликаний стати важливим для українців інформаційним майданчиком, що відповідає основним критеріям: мова – українська; світогляд – український; проблематика – українська; погляд – український; позиція – українська; потреби – українські; перспективи – українські.


 

Отже, час жити українським життям! Час мислити, говорити й діяти по-українськи! 
Живи з «Українським часом» і за «Українським часом»! 

Постмайданний когнітивний дисонанс

Судження / Суспільство

Українські «демократичні» вибори під час війни. На виборчих перегонах – антимайдан. Відповідно на всіх трибунах – антимайдан. В ефірі – антимайдан. На усіх можливих рекламних носіях – антимайдан. У виборчих комісіях – антимайдан. В поліції, судах і банківських установах – антимайдан. У виборчих бюлетенях – антимайдан. У мізках виборців – антимайдан…

А Майдан у цей час на передку нервово курить. …І заряджає автомат.

 

У Києві відбулася протестна хода «Бандеро, вставай!»

Новини / Суспільство

Під будівлею Міністерства внутрішніх справ відбулася акція проти поліцейського свавілля «Бандеро, вставай!». Понад 500 активістів праворадикальних організацій прийшли під стіни МВС з вимогами до голови відомства Арсена Авакова.

 

Хто підпалює храми і на кому шапка горить

Новини / Суспільство

Про намагання російських спецслужб розіграти в Україні релігійну карту розповів 18 лютого на брифінгу голова СБУ Василь Грицак, повідомивши розкриті його підлеглими факти організації цинічних провокацій і спроб підпалу культових споруд УПЦ Московського патріархату.

 

Що зупинило силовиків під час останньої атаки на Майдан?

Судження / Суспільство

Чергова річниця трагічних подій на Майдані. Вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні на місце подій приходять їх учасники й тисячі небайдужих громадян. Пригадуючи ті дні неймовірної напруги, вкотре намагаються осмислити події п’ятирічної давнини учасники Майдану і вся нація, яка опинилася під тягарем недовершеної революції й російської військової агресії. Саме в ці дні не дає спокою й така думка.

 

Козаки Січеславщини вшанували пам’ять Головного отамана Холодного Яру (фото+відео)

Новини / Новина дня / Суспільство

Представники козацтва та інших патріотичних організацій Січеславщини вшанували пам’ять Головного отамана Холодного Яру Костя Пестушка (Степового-Блакитного) і поставили підписи під зверненням до криворізького міського голови з пропозицією про встановлення пам’ятника провіднику повстанського руху.

 
 

Антологія світового сонета від Віктора Гриценка

Новини / Література

Створивши корону корон, як називають чи не найскладнішу поетичну форму вінка вінків сонетів, віртуозний майстер поетичного слова зрештою вирішив започаткувати власну антологію світового сонета.

 
В майбутнє В минуле

Навігація