Війти
Закрити

Де починається шлях до відновлення втраченого земного раю?

Статті / Сакральна Україна

Доля України, як особливої території, та автохтонного етносу, що на ній проживає одвіку, нерозривно пов’язана з прадавньою землеробською цивілізацією. Більш того, як стверджують дослідники, посилаючись на залишки найдавніших ознак цієї цивілізації в українській культурі (мова, звичаї, вірування, обряди, фольклор, народне образотворче та ужиткове мистецтво, писемні джерела, численні пам’ятки археології), основні світоглядні та релігійно-філософські засади цієї цивілізації саме на українських теренах і формувалися.

 

Кажуть, що після коронавірусу світ стане іншим… А чи станемо іншими ми, українці?

Судження / Суспільство

Ми купилися на їхні солодкі обіцянки щодо пошуку ефективного власника й віддали їм майже все – природні багатства, колишню загальнодержавну і загальнонародну власність і пов'язані з нею грошові потоки і навіть своє майбутнє. Тепер після тотального безкарного дерибану і перетворення цими «ефективними власниками» нашої квітучої країни на економічну й соціокультурну пустелю, вони лякають нас дефолтом, колапсом економіки, гуманітарною катастрофою і прагнуть під шумок тепер забрати в нас абсолютно все – українську землю, по якій ми ще ходимо, залишки нашої свободи і навіть життя.

 

Від ізоляції до самоізоляції чи самоліквідації?

Статті / Суспільство

Як стрімко змінюються події, настрої і підходи! Ще місяць тому ми спостерігали за подіями у Нових Санжарах, що «гостинно» зустрічали евакуйованих з коронавірусного Уханя українців, яких українська влада вирішила помістити на карантин до місцевого санаторію.

 

Російський рекет на міждержавному рівні

Судження / Світ

Нинішня українська маріонеткова влада знову зондує суспільство щодо можливості подачі води до анексованого Росією Криму. Як стало відомо, це було однією з вимог очільника країни-агресора Владіміра Путіна на грудневій нормандській зустрічі в Парижі.

 

Формула української єдності від Володимира Стецюка

Статті / Суспільство / Культура

На лютневому зібранні члени Творчого об’єднання «Світлина», що працює при НСПУ, познайомилися з творчістю криворізького поета і журналіста Володимира Стецюка, який представляв свої поезії, присвячені повстанській тематиці.

 


«Рівність» від «найрівніших»

Судження / Влада / Суспільство

Та як би не пояснював «принциповий слуга народу» своє сидіння, воно виглядає так, як виглядає. А якщо взяти до уваги ще й заяву, що пролунала саме в День пам’яті Героїв Небесної Сотні з вуст його партайгеносе – очільниці ДБР Ірини Венедіктової, яка запропонувала скасувати закон про недопущення переслідування учасників Майдану від 2014 року – мовляв, для справедливого і чесного розслідування пов'язаних з ним справ, усе якраз стає (або сідає) на свої місця. Тобто вся ця клоунада виглядає як зрежисована медійна кампанія слуг злочинного режиму януковича, покликана прирівняти його жертв і катів.

 

Клоунський спецназ готується взяти український «рейхстаг»

Судження / Суспільство

До дня «вєлікай пабєди» путінський клоунський спецназ готується взяти український «рейхстаг». Для цього він готовий подолати останні ключові бар’єри на шляху до забезпечення повної капітуляції України – подати воду до анексованого Росією Криму та ухвалити рішення щодо проведення «українських» виборів на окупованих нею ж територіях Донбасу.

 
В майбутнє В минуле

Навігація