Війти
Закрити

В інформаційному просторі починає діяти «Український час»

Відео / Блоги

«Український час» – це україномовний сайт, покликаний стати важливим для українців інформаційним майданчиком, що відповідає основним критеріям: мова – українська; світогляд – український; проблематика – українська; погляд – український; позиція – українська; потреби – українські; перспективи – українські.


 

Отже, час жити українським життям! Час мислити, говорити й діяти по-українськи! 
Живи з «Українським часом» і за «Українським часом»! 

Від диктатури пролетаріату – до диктатури олігархату?

Статті / Суспільство

Марно сподіватися, що в умовах передвиборчого масового психозу мене хтось може ще почути, але маю потребу висловити те, що наразі турбує найбільше. Сподіваюсь, що не лише мене одного. 

 

Ми є свідками диявольського сценарію, коли винні невинних судять

Статті / Суспільство

Дуже боляче спостерігати за судилищем у Лефортово, де судять українських моряків нібито за незаконний перетин російського фейкового кордону в районі Керченської протоки. Наче спостерігаєш за розвитком якогось диявольського сценарію, коли винні судять невинних, а самі залишаються безкарними.

 

Виборчий марафон у стилі «Ну, постривай!»

Судження / Суспільство

Викрутаси Зе навколо НСК «Олімпійський» і здачі аналізів іще раз показали, хто є хто. Пацаняча поведінка – спочатку понти, а потім втеча в кущі – це і є, судячи з усього, справжня суть людини, яка, отримавши суттєву перевагу в першому турі, мала би почуватися без п’яти хвилин президентом, а натомість виглядає полохливим зайцем з відомого радянського мультфільму «Ну, постривай!»

 

Феномен передвиборчої телепсихотерапії

Статті / Суспільство

Коли вибори виграють соціологи та олігархічне телебачення, а не програми й політичні візії кандидатів

Дані екзит-полів приголомшили країну. У шквалі емоцій багато хто екзит-прогнози щодо перемоги шоумена Зе з шаленим відривом називає самогубством нації або вироком збанкрутілій політичній системі. Але я б тут розширив лаву «підсудних» – це вирок усьому суспільству, яке звикло обирати з поганого найгірше.

 

Музика народжується з тиші…

Мистецтво / Судження

Музика народжується з тиші... Музика в нашому світі звучить всюди. І музика часто десакралізована. Музика, виявляється, як засіб ґвалту та маніпуляції, коли вона нав'язується, а ти не хочеш її слухати.

 

Щоб кожен українець усвідомив себе

Судження / Суспільство

У чому помилка наших інтелектуалів? Зазвичай вони говорять, як люблять Україну, які вони патріоти. Проте, національну ідею спробували натягнути на себе, замкнули її на своїх інтересах, а про глобальні державотворчі процеси не згадують.

   
В майбутнє В минуле

Навігація