Війти
Закрити

І все буде – автозак!

Судження / Світ

У нещодавньому зверненні до Федеральних зборів Росії президент Владімір Путін запропонував провести конституційну реформу, яка має суттєво змінити саму архітектуру російської держави.

 

Чорносвитники з прифронтового села

Статті / Історія / Суспільство

Дана стаття уперше побачила світ у лютому 2006 року, коли тему «чорної піхоти», або українських «чорносвитників», ще тільки починали активно обговорювати на сторінках вітчизняної преси. Напередодні 75-річчя перемоги над німецьким нацизмом, яке за радянською традицією готується гучно відзначати окупаційний режим путінської Росії, інтерес до такого трагічного явища в українській історії радянського періоду, як «репресивна мобілізація», в Україні знову помітно зростає. 

 

Питання дня

Судження / Світ

8 січня 2020 року у небі поблизу Тегерану зазнав катастрофи цивільний літак «Міжнародних авіаліній України» з 176 пасажирами та членами екіпажу на борту.

 

Музей очікує найголовнішого свята – новосілля

Статті / Історія / Культура

Найдавніше у Східній Європі енеолітичне золото, скіфські й сарматські золоті прикраси та інші найбільш унікальні музейні експонати вперше показали шанувальникам історії у Криворізькому історико-краєзнавчому музеї, який щойно відзначив своє 60-річчя. На урочистостях з нагоди ювілею музейники презентували також прекрасно виданий музейний путівник. 

 

Ювілей криворізького музею

Фоторепортажі / Культура

9 січня Криворізький історико-краєзнавчий музей відзначив своє 60-річчя. На урочистому зібранні, яке відбулося з цього приводу, музейники розповіли про свої досягнення, показали кілька ювілейних виставок і презентували путівник «Криворізький історико-краєзнавчий музей. Скарбниця пам'яті минулого». Торішній новорічний сніг

Фоторепортажі / Життя

Є такий вислів, який визначає ступінь жадібності: «Та в нього навіть снігу торішнього не випросиш». Враховуючи нинішню досить складну новорічну ситуацію зі снігом, я вирішив поділитися з вами торішнім святковим.

 

Коли тебе тримають за дурня

Судження / Суспільство

З новорічною промовою зе-президента зе-ідеологи, здається, самих себе переплюнули. А треба було привітати, як пропонує відомий український політолог, політтехнолог і незалежний експерт Олексій Голобуцький.

 
В майбутнє В минуле

Навігація