Війти
Закрити

Незавершений інформаційний прорив до здорового глузду

Статті / Публіцистика / Суспільство

30 років тому вийшло в світ перше число щотижневика «Криворожские ведомости» – одного з перших на Придніпров’ї недержавних періодичних видань, яке почало торувати шлях до стандартів вільної преси. (З майбутньої книги публіцистики "Накажіть нам вижити") 

 


Життя віддав боротьбі за Україну

Статті / Суспільство

У день Героїв Небесної Сотні до Небесного воїнства приєднався один з останніх на Криворіжжі колишніх вояків легендарної армії без держави – незламний лицар української незалежності упівець Роман Пастернак.

 
 

Приєднався до Небесного воїнства

Новини / Новина дня / Суспільство

У день Небесної Сотні до Небесного воїнства приєднався один з останніх на Криворіжжі вояків легендарної армії без держави – незламний лицар української незалежності упівець Роман Пастернак.

 

Публічне катування літньої людини холодом продовжується

Новини / Новина дня / Життя

Суд відмовив 83-річному мешканцю Лозуватки В.С. Ключку, який вже 50 днів зимує без тепла, в задоволенні однієї з вимог його позову щодо відновлення незаконно припиненого газопостачання.

 

ПАМ’ЯТЬ

Статті / Література

Це оповідання написане на основі історичного матеріалу про повстання холодноярців у Лук’янівській в’язниці, оприлюдненого дослідником визвольного руху Романом Ковалем в його книгах та в газеті «Незборима нація». Наведені факти про трагічні події 9 лютого 1923 року та прізвища холодноярців відповідають дійсності. Даний твір отримав спецвідзнаку письменника Василя Шкляра на літературному конкурсі «Коронація слова» у номінації «Як тебе не любити...» і вийшов у однойменному підсумковому конкурсному виданні короткої прози про сучасний Київ та киян.*

 


 

                                                         

Зібрання на місці майбутнього пам’ятника повстанському отаману

Новини / Український час / Суспільство

10 лютого з нагоди 123-ї річниці від дня народження провідника повстанського визвольного руху на Криворіжжі, Головного отамана Холодного Яру Костя Пестушка (Степового-Блакитного) традиційно зберуться представники патріотичної громадськості Кривого Рогу.

 

Борис Мозолевський: «Я вдивляюсь у вічність, щоб збагнути свій час»

Статті / Публіцистика / Історія

4 лютого виповнилося 85 років від дня народження видатного археолога і поета Бориса Мозолевського, якому 50 років тому судилося зробити сенсаційне відкриття – явити світові дивовижну скіфську пектораль, відразу ж названу знахідкою віку.

 
В майбутнє В минуле

Навігація