Війти
Закрити

В інформаційному просторі починає діяти «Український час»

Відео / Блоги

«Український час» – це україномовний сайт, покликаний стати важливим для українців інформаційним майданчиком, що відповідає основним критеріям: мова – українська; світогляд – український; проблематика – українська; погляд – український; позиція – українська; потреби – українські; перспективи – українські.


 

Отже, час жити українським життям! Час мислити, говорити й діяти по-українськи! 
Живи з «Українським часом» і за «Українським часом»! 

Байка про сіль, або як намагаються куховарити в судовій системі

Статті / Правозахист

У резонансній справі про наругу над тілом шестирічної Аміни Менго, яка розглядається в одному з криворізьких судів, відсторонено адвоката рідної бабусі загиблої дівчинки. Адвокат пояснює ситуацію, що склалася в суді і загалом в судовій системі, відсутністю солі… 

 

Війська вводити не треба – реванш може відбутися виключно «правовим» шляхом

Статті / Влада / Суспільство

Поки ми намагалися будувати правову державу, агенти Путіна влаштували нам в Україні антиправовий демарш, фактично узявши під свій контроль судову систему, частково правоохоронні органи й зачистивши під себе адвокатське середовище.

 
 

«Ні!» російському реваншу в Україні!

Новини / Новина дня / Суспільство

2 липня на заклик українського волонтера Романа Сініцина на Майдані Незалежності зібралося більше тисячі протестувальників, невдоволених рішенням Верховного суду і ЦВК щодо реєстрації кандидатами в народні депутати російського пропагандиста Анатолія Шарія та екс-глави адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва, який віддавав наказ про кривавий розгін студентського Євромайдану. 


 
 
 

То яка в Україні хунта – «бандерівська» чи все ж таки російська?

Судження / Суспільство

Російського пропагандиста Анатолія Шарія та екс-голову адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва, який давав команду про кривавий розгін студентського Євромайдану, зареєстровано кандидатами в депутати Верховної Ради України.

 

Умиротворення агресора чи втілення образу абсолютного зла?

Судження / Світ

Здавалося б, цілком очевидна для світу українська пост майданна ситуація. У самісінькому центрі Європи впродовж 5-ти років російський агресор ґвалтує країну, а доброчесні європейці лише висловлюють при цьому стурбованість, погрожують пальчиком ґвалтівнику і дають якісь поради знесиленій жертві.

 

Перш ніж виникло таке явище, як гібридна війна

Судження / Суспільство / Світ

Перш ніж виникло таке явище, як гібридна війна, з’явилася гібридна влада, гібридна політика, гібридна дипломатія, гібридна соціологія, гібридна журналістика... і відповідно гібридна свідомість.


 
 

Країну лихоманить повідомленнями про замінування будівель

Новини

З усіх кінців України продовжує надходити інформація щодо дзвінків про замінування тих чи інших об’єктів. Нещодавно телефонні терористи повідомили в поліцію про замінування Академїї Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові. Днями вже вкотре мусили вдаватися до відповідних заходів безпеки і в Кривому Розі після повідомлення про «замінування» готелю «Братіслава», який також знаходиться неподалік військової частини.

 
В майбутнє В минуле

Навігація