Війти
Закрити

В інформаційному просторі починає діяти «Український час»

Відео / Блоги

«Український час» – це україномовний сайт, покликаний стати важливим для українців інформаційним майданчиком, що відповідає основним критеріям: мова – українська; світогляд – український; проблематика – українська; погляд – український; позиція – українська; потреби – українські; перспективи – українські.


 

Отже, час жити українським життям! Час мислити, говорити й діяти по-українськи! 
Живи з «Українським часом» і за «Українським часом»! 

Вони кують своє щастя «сьогодні», а нас обіцяють ощасливити в неозорому «завтра»

Статті / Суспільство / Світ

На міжнародному форумі «Ялтинська європейська стратегія» (YES 2019), який 13-14 вересня проходив у Києві за сприяння благодійного фонду олігарха Віктора Пінчука, говорили про щастя.

 

«Вєгним путьом, ідьотє, тавагіщі!»

Судження / Суспільство

Таке нахабство, як безцеремонний розгін ЦВК, до чого вдалися новоявлені зелені більшовики в Україні, можливе лише в країні олігархічного свавілля, де олігархічна влада, а не громадянське суспільство, формує виборчі комісії, проводить вибори і рахує голоси – тобто сама себе обирає, затверджує і контролює. «Вєгним путьом, ідьотє, тавагіщі!»

 

Поет-націоналіст радянської доби

Новини / Новина дня / Література

З українського вересневого календаря

13 вересня 1936 року в Кривому Розі народився український поет-шістдесятник Володимир Михайличенко (автор поетичних збірок «Лірика» (1958), «Ритми Кривбасу» (1979), «Полум’я» (1997).

 

Вшанували пам’ять поета українського розстріляного відродження

Новини / Новина дня / Література

Пам’ятний захід з нагоди 110-ї річниці від дня народження знакового поета українського розстріляного відродження Михайла Пронченка відбувся на кафедрі української та світової літератур КДПУ. 

 

Що ж насправді означає розпопсована нині назва Новоросія?

Статті / Суспільство

З архіву української революції

Історична назва фактично анексованих у ХVІІІ сторіччі Російською імперією земель, за яку так ухопилися нинішні російські керманичі та підбурювані ними сепаратистсько-терористичні угруповання Донбасу, внаслідок містичного збігу на диво досить співзвучна іншому слову, що означає певну категорію людей, до яких можна сміливо віднести й нинішню московсько-кримсько-донецько-луганську камарилью.

 

Наші повернулися! Україна вітає своїх героїв!

Новини / Новина дня / Суспільство

У аеропорту «Бориспіль» рідні, близькі, друзі, а також політики і президент Володимир Зеленський зустріли літак з уже колишніми полоненими українськими моряками та політв’язнями, яких утримували в російських в'язницях. У рамках обміну в Україну повернулися 24 українські військовополонені моряки та 11 політв’язнів: Роман Сущенко, Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Станіслав Клих, Микола Карпюк, Олексій Сизонович, Павло Гриб, Едем Бекіров, Євген Панов, Артур Панов.

 
В майбутнє В минуле

Навігація