Війти
Закрити

Книга короткої прози про Київ та киян від «Коронації слова»

Новини / Література

У видавництві «Саміт-книга» готується до видання книга короткої прози про сучасний Київ та киян «Як тебе не любити...», до якої ввійшли найкращі твори, відзначені у номінації «Як тебе не любити, Києве мій».

 

Де живуть лошари обіцяної шари?

Судження / Суспільство

На неосяжних просторах колишнього совка живуть дивні легковірні істоти лошари, у яких забрали все – природні багатства, засоби виробництва, заощадження та інші надбання батьків-дідів-прадідів, а вони все вірять своїм «благодійникам» – шахраям-обіцяльникам, злодіям і мародерам.

 

Кримська співачка з українським серцем і душею перемогла на фестивалі «Оберіг-2019»

Новини / Новина дня

Кримська співачка Юлія Качула стала переможницею Всеукраїнського фестивалю авторської пісні та співаної поезії «Оберіг-2019», що 7-9 листопада проходив у Луцьку. Найщиріші вітання Юлії, яка гідно тримає своїми піснями високий рівень нескореного українського духу!

 

КРИВОРІЖЦІ, НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА ВІЙНУ!

Статті / Громади / Суспільство

З архіву Української революції

15 листопада криворіжці мають пройти черговий тест на притомність, обираючи у другому турі міського голову. Те, що нині діючий очільник міста Юрій Вілкул знову балотується в мери, а не дає пояснення в прокуратурі та СБУ щодо своїх діянь явно не на користь міської громади та українського народу, звісно, не вина пересічних мешканців Кривого Рогу.

 

Зеленим політикам, можливо, треба до сексопатолога?

Новини / Новина дня / Влада

«Слуги народу» заговорили про можливу зміну ідеологічної орієнтації.
На з’їзді партії «Слуга народу», який відбувся минулої неділі у столичному бізнес-центрі «Парковий», знаному також як «вертолітний майданчик Януковича», постало питання про ідеологію нової політсили, створеної, як відомо, буквально напередодні минулих парламентських перегонів.

 

Встановлено особу, причетну до руйнації пам’ятки археології

Новини / Новина дня

Як ми вже повідомляли, напередодні вихідних у лісовому масиві в Криворізькому районі невідомими було порушено одну з найвизначніших пам’яток археології на Криворіжжі – курган «Ляхова могила».

 

Вандали порушили одну з найвизначніших пам’яток археології на Криворіжжі

Новини / Новина дня

У Криворізькому районі невідомими порушено одну з найвизначніших пам’яток археології на Криворіжжі – курган Ляхова Могила. Підігнавши до кургану землерийну техніку, зловмисники почали рити незайманий віками ґрунт і вивозити чорнозем вантажівками. Зловмисників застукали на гарячому представники рідновірської громади «Коло Велеса», капище якої знаходиться неподалік. Рідновіри викликали поліцію та лісників, але вандалам вдалося втекти.

 


В майбутнє В минуле

Навігація