ІннА

ІннА
І.Д. Бурхливий потік так обожнює тишу. Він ллється і ллється у неї щомиті. І в цьому нестримному плині єднання Гармонії проблиски грають мінливі.  

Що лишилось на трубі?

Що лишилось на трубі?
Російська газова труба в контексті дитячої лічилки На газовій трубі сиділи Путін, Меркель і Макрон. По-бандитськи говорили, Між собою щось ділили, Рахували і лічили…  

Коляда

Коляда
Встало вранці Сонечко! Коляда! У моє віконечко загляда. Я зустріну Сонечко – Коляду. У світлицю  Сонечко   поведу. На покутті, Сонечко, посвіти! Буде свято Сонечка – Коляди*.  

Останній день повстанського отамана

Останній день повстанського отамана
ПАМ’ЯТЬ ХОЛОДНОГО ЯРУ Пам'яті славного степового отамана Григорія Іванова (Тишаніна)*, який загинув 23 грудня 1921 року у нерівному бою з червоноармійцями та чекістами поблизу села Широкого на Криворіжжі.  

Невгамовні хлопчики

Невгамовні хлопчики
Невгамовні хлопчики Крутять карусель. В невгамовних хлопчиків Закрутились голови. А їм все не терпиться Від своїх осель Далі в світ розгонисто Линути не кволими.  

Кобзарева дума

Кобзарева дума
Кобзар, бандурист і лірник, лідер гурту «Хорея Козацька» Тарас Компаніченко відзначив у листопаді своє 50-річчя. Многая літа, кобзарю, і невтомності крилам твоєї пісні. «Кобзарева дума».  

Поміж двома світами

Поміж двома світами
Поміж двома світами                           Стоїмо, як одвіку стояли. Суне орда зі Сходу                       Й вороння вже летить на Каялу.     Захід пастки лаштує, Боргову розгорта ворохобу. Вправно вожді заклали Наші душі, поля і худобу.  

НА ПОЛІ БОЮ І …ПОЮ

НА ПОЛІ БОЮ І …ПОЮ
Горілка, шашлик і російська попса… Гуляє народ, аж гуде передмістя. Зриває горлянки, трясе тілеса Гулянка без приводу й змісту. У п’янім угарі згасає вже день, У берег притихлий упершись. На пляжний пісок, перепившись упень, Тіла полягли в алкогольному герці.  

Бахчисарай

Бахчисарай
Звідки ти заблукав у цей край, Бахчисарай?Мінарети. Палац. Курултай... Бахчисарай.Твій фонтан повен сліз через край, Бахчисарай.Ти є Сходу загублений Рай, Бахчисарай. 
Назад 1 2 3 4 5 6 Далі