Великоднє

Великоднє
  Хліб Великодній в печі дозріває. І писанки розквітають барвисто. Долі рушник простеля на Покутті Щедра й турботлива наша Праматір.  

Апологія Каїна

Апологія Каїна
Світлим богам до святого жертовника. Та у віки ти пішов заплямований Авеля кров’ю… І гріх братовбивства, На землероба умисно покладений, Досі пече каїнітів сумління…  

ІннА

ІннА
І.Д. Бурхливий потік так обожнює тишу. Він ллється і ллється у неї щомиті. І в цьому нестримному плині єднання Гармонії проблиски грають мінливі.  

Що лишилось на трубі?

Що лишилось на трубі?
Російська газова труба в контексті дитячої лічилки На газовій трубі сиділи Путін, Меркель і Макрон. По-бандитськи говорили, Між собою щось ділили, Рахували і лічили…  

Коляда

Коляда
Встало вранці Сонечко! Коляда! У моє віконечко загляда. Я зустріну Сонечко – Коляду. У світлицю  Сонечко   поведу. На покутті, Сонечко, посвіти! Буде свято Сонечка – Коляди*.  

Останній день повстанського отамана

Останній день повстанського отамана
ПАМ’ЯТЬ ХОЛОДНОГО ЯРУ Пам'яті славного степового отамана Григорія Іванова (Тишаніна)*, який загинув 23 грудня 1921 року у нерівному бою з червоноармійцями та чекістами поблизу села Широкого на Криворіжжі.  

Невгамовні хлопчики

Невгамовні хлопчики
Невгамовні хлопчики Крутять карусель. В невгамовних хлопчиків Закрутились голови. А їм все не терпиться Від своїх осель Далі в світ розгонисто Линути не кволими.  
Назад 1 2 3 4 5 6 Далі