В інформаційному просторі починає діяти «Український час»

В інформаційному просторі починає діяти «Український час»
«Український час» – це україномовний сайт, покликаний стати важливим для українців інформаційним майданчиком, що відповідає основним критеріям: мова – українська; світогляд – український; проблематика – українська; погляд – український; позиція – українська; потреби – українські; перспективи –

Поміж двома світами

Поміж двома світами
Поміж двома світами                           Стоїмо, як одвіку стояли. Суне орда зі Сходу                       Й вороння вже летить на Каялу.     Захід пастки лаштує, Боргову розгорта ворохобу. Вправно вожді заклали Наші душі, поля і худобу.  

НА ПОЛІ БОЮ І …ПОЮ

НА ПОЛІ БОЮ І …ПОЮ
Горілка, шашлик і російська попса… Гуляє народ, аж гуде передмістя. Зриває горлянки, трясе тілеса Гулянка без приводу й змісту. У п’янім угарі згасає вже день, У берег притихлий упершись. На пляжний пісок, перепившись упень, Тіла полягли в алкогольному герці.  

Бахчисарай

Бахчисарай
Звідки ти заблукав у цей край, Бахчисарай?Мінарети. Палац. Курултай... Бахчисарай.Твій фонтан повен сліз через край, Бахчисарай.Ти є Сходу загублений Рай, Бахчисарай. 

До мами на прощу

До мами на прощу
З циклу «Мамине небо» Чекала матуся і в будні, і в свята       завжди нас додому із виру життя.             Наварено їсти і прибрано в хаті… Та тільки думок не збере до пуття. І тільки з душі не прибрати тривоги За нас в повсякденній невпинній борні.             Присяде на лаву й на вічну дорогу –
Назад 1 2 3 4 5 Далі